Urvaná ze řetězu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Můj nový workshop taneční improvizace ,,Urvaná ze řetězu” vznikl na zámku Nové Hrady, kdy jsem si obrovsky užívala módní předhlídku, jako modelka.
Po přehlídce za mnou chodily holky a říkaly ,,Eli ty chodíš přehlídky, že?“

,,Noooo, tak já jsem se teď vrátila z New Yorku a chystám se do Paříže”.
Holky na to: ,,Jo to jde vidět”.

Holky ale já jsem v životě žádnou módní přehlídku nešla!!!!
Tím jak je ve mně přirozená exhibice, improvizace a tanec, tak to jde ze mně ven naprosto přirozeně. Miluju to!

Uvědomila jsem si, jak je super prostředí, kde vás naprosto přijímají takovou jaká jste. U mě to je spustit se a urvat ze řetězu. Protože moje mamka říkala hodně často: „Eli, ty jsi jako urvaná ze řetězu!“ No, a maminky mají vždy pravdu, že? 😉

Stačilo když přijela návštěva nebo začala hrát moje oblíbená písnička – zrátka impuls k čiré radosti a spontánnosti, a v ten okamžik mě bylo všude plno.  Zkrátka jako „urvaná ze řetězu. “

Spontánnost nebo kontrola?

Žasnu, jak je to téma hodně zajímavé, protože často podvědomě (nebo i vědomě) potlačujeme náš přirozený projev. Může pramenit z puberty, z období, kdy jsme se proměňovaly v ženy a styděly jsme se za probouzející se ženství, které v nás přirozeně je. Ať už náš přirozený projev zůstal zahalený maskou nepřijetí či nevědomého emočního zranění, přesto každá žena touží po obdivu, uznání a přijetí.

Vnímáte v sobě neprojevenou ženskou energii?
Toužíte po přirozeném projevu ve vašem životě?

Konec KONTROLY dámy!

Už nejsme žádné malé holčičky kterým se mění celé tělo, a stydí se narovnat, aby naše probouzející se ženství nebylo odhaleno.
Jsme dospělé ženy plné síly s nádhernými těly, které potřebuje rozhýbat a užít si každý okamžik prožitku.
Nyní se můžete pustit ze řetězu i VY!

Přijeďte na workshop, do bezpečného kruhu žen, kde uvolníte skrze tanec své tělo, a tím i emoce. Protančíte se k Vaší jedinečné exhibici.

A ano může vás to trochu i děsit – pustit se ze řetězu.
Proto velmi ohleduplně vytvářím na svých workshopech bezpečné prostředí a vedení v malé skupince žen.

Pro mě je největší odměnou, když vidím po pár hodinách odcházet ženy naprosto uvolněné, rozesmáté a překvapené sami sebou – tím co v sobě právě objevily.
Zvu vás, aby jste se taky „urvaly ze řetězu“, tak jako já namódní přehlídce, skoro v New Yorku 😉

Příjde mi toto téma tak zajímavé a důležité, že jsem se rozhodla udělat letní turné a pojedu za vámi, protože na termín v Hradci Králové 21.5.2023 zbývá pár míst.

>Na taneční workshop URVANÁ ZE ŘETĚZU  se můžete ještě přihlásit TADY<

Pokud byste ráda uvítala workshop ,,urvaná ze řetězu” o prázdninách ve vašem městě, stačí pozvat své kamarádky. Dáme to na facebook, instáč … a užijeme si prázdniny plné tance s posíleným sebevědomím.

Vždyť máte před sebou taky módní přehlídky v plavkách u moře, na rybníku za vsí nebo kolem rodinného bazénu před vaším miláčkem 😘

PS. Už jste objevili moje    https://www.pickey.cz/zivotvpohybu  Tady můžete začít žít se mnou i on-line.

Eliška Králová
Miluji improvizaci v tanci i v životě. Provedu vás kroky do neznáma, které ukazují světlo ve tmě, abyste našly důvěru v touze, která vás vede.  Autorka projektu DOVOL SI IMPROVIZOVAT Nadšená uživatelka zelených potravin a manažerka společnosti Green Ways
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *