Přítelkyně

Za prosklenými dveřmi vidím krásnou ženu v pistáciovém kostýmu v brýlích a krásnými blond vlasy. Mohla by být tváří  pro luxusní kosmetickou značku.

Přesně tak, na začátku jsme byly kosmetičky, které toužily pomáhat ženám s péčí o svoji pleť. (Všechny tři, ta třetí je zatím úplně tajná.) pomáhat jim být krásné, s bezvadnou pletí a bez známek stárnutí.

Tato krásná iluze nám vydržela než na jedné z prvních porad ředitel kosmetické firmy pro, kterou jsme pracovali řekl na plná ústa strašnou větu. “Kosmetika je iluze” Neskutečně nás tím zasáhl a my jsme po mnoha společných rozhovorech pochopily, že jsme ve firmě , kde nejdůležitější je její obrat a časem jsme byly vyměněné za obchodní zástupce, kteří dokážou prodat cokoliv a způsob jakým to dělají není důležitý.

Od té doby uplynulo mnoho let a my jsme si s Irčou a Jani, už několikrát řekli, že musíme napsat Felixovi děkovný dopis, za to, že nás dal dohromady.

Je to už mnoho let co trvá naše přátelství. Touha být spolu dál ve spojení nás přivedla do společného projektu, který nám dal zpět naději, že obchod může být založený na vztahu s prodejem produktů, které podporují každou ženu mít nejen  krásnou pleť ale hlavně energie a čas k pochopení, že krása ženy není o vyžehlené tváři bez vásek, ale pochopení  příjmout čas jako přítele k objevování krásnému a plnému rozkvětu ženství bez ohledu na počet vrásek při našem úsměvu.

Je to  společnost, která mi pomohla zvládnout v životě díky lidem, které jsem postupem času poznala velmi těžké životní situace.

Díky zeleným potravinám a mému pozitivnímu přístupu k životu jsem vytvořila krásnou síť plnou báječných lidí, protože prodávám uvědomění, že život můžeme žít na plno a zelené potraviny naše těla skvěle podpoří. Svoji síť jsem doposud tvořila v offline, ale všichni vidíme jak se doba mění. Vypozorovala jsem, že dnes probíhá spousta randíček nejdřív v on-line a až po té offline. 

Příjde Vám to zvláštní, ani já jsem s tím nepočítala, ale mám přátelé, které jsem poznala v on-line, kteří jsou dnes mými přáteli v offline. Fascinuje mně, že je to možné. Zrovna dnes jsem s několika z nich na marketingovém restartu a učím se.

Díky  zkušenosti za období, které jsme v posledních pár měsících zažila mám obrovskou touhu pomocí sítí otevřít možnost podnikat prostřednictvím síťového marketingu, zjednodušit cestu k zeleným potravinám a vytvořit v on-line bezpečný prostor k jejich sdílení. Držte mi palce a pošlete to dál. 

Eliška Králová
Miluji improvizaci v tanci i v životě. Provedu vás kroky do neznáma, které ukazují světlo ve tmě, abyste našly důvěru v touze, která vás vede.  Autorka projektu DOVOL SI IMPROVIZOVAT Nadšená uživatelka zelených potravin a manažerka společnosti Green Ways
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *